از بین بردن چربی بالای ناف در 4 مرحله

رضا صادق زاده

چربی بالای ناف علاوه بر ظاهر زشتی که ایجاد می کند برای سلامتی هم خطرناک است با ورزش و رژیم غذایی مناسب چربی های اضافه بالای ناف را از بین ببرید

از بین بردن چربی بالای ناف، کاهش چربی شکم

4 مرحله برای از بین بردن چربی بالای ناف

داشتن برخی از چربی های شکم طبیعی است، و بخشی از اندام طبیعی و سالم شما بحساب می آید. اگر شما چربی شکم زیادی دارید، می توانید از همان روشهای کلی که برای کاهش وزن بکار می بردید، برای آب کردن چربی شکم هم استفاده کنید.

چگونه فقط چربی های اضافه شکم را آب کنیم؟
چگونه چربی بالای ناف را از بین ببریم؟
بعلاوه اگر عضلات زیر توده چربی شکمتان را تقویت کنید و خاصیت ارتجاعی پوستتان را افزایش دهید، بهتر می توانید شکمتان را صاف کنید.

مرحله اول :
رژیم غذایی تان را به یکی از رژیم هایی که باعث کاهش وزن می شوند تغییر دهید. غذاهای پرکالری و پر چرب را با میوه ها، سبزیجات، غلات کامل و پروتئین بدون چربی جایگزین کنید. به گفته ی مرکز بهداشت دانشگاه ایلینویز، مصرف کالری تان را متعادل کنید و تا زمانیکه این کالری تغییر می کند، به همراه آن ورزش کنید. نتیجه نیم تا یک کیلوگرم کاهش وزن در هفته است.

مرحله دوم :
با انجام حداقل ۱۵۰ دقیقه ورزش های کاردیو با شدت متوسط در هفته، کالری و چربی بیشتری بسوزانید. انجمن ورزش آمریکا، توصیه می کند که برای کاهش وزن کلی ورزش کنید، زیرا کاهش وزن فقط در یک ناحیه از بدن ممکن نیست.

مواد غذایی که کاهش چربی شکم می آورد
مرحله سوم :
نوعی از تمرینات قدرتی را انجام دهید که گروه عضلات بیشتری را تحت تاثیر قرار دهد، از جمله عضلات شکم. عضلات محکم شکمی، می توانند ظاهر پوست شل را بهتر کنند. افزایش توده ی عضلانی نیز به شما کمک می کند که کالری بیشتری بسوزانید. حداقل دو تا سه بار در هفته تمرینات قدرتی انجام دهید.

مرحله چهارم :
همراه با افزایش فعالیت فیزیکی تان، مصرف مایعات خود را نیز افزایش دهید. آبرسانی مناسب به همراه تغذیه از یک رژیم غذایی سالم، به سلامت پوستتان کمک می کند. پوست سالم پس از کاهش وزن، راحت تر جمع می شود و به شما کمک می کند که شکم صاف تری داشته باشید.
استرس زیادی کاهش وزن را برایتان سخت تر می کند، به خصوص کاهش چربی های شکم را کندتر می کند.

برگرفته از seemorgh.com / سیمرغ

مطالب مرتبط