ورزش پیلاتس برای بیماران التهاب مفاصل

ورزش پیلاتس برای افراد مبتلا به التهاب مفاصل مناسب هست

ورزش پیلاتس برای التهاب مفصل

پیلاتس برای بیماران التهاب مفاصل مفید است

پزشکان ورزش معتقدند ورزش‌ پیلاتس یا مانند آنکه فشار زیادی به مفاصل وارد نمی‌کنند و در باشگاه انجام می‌شوند برای افرادی که مبتلا به التهاب مفاصل مفید هستند.

پیلاتس چیست؟ آموزش و فواید ورزش پیلاتس
ورزش پیلاتس یا پیلاتیس یا پیلاتز (Pilates)، یک نوع سیستم آمادگی جسمانی روحی می باشد در ادامه آموزش و فواید این ورزش را خواهید دید

ورزش پیلاتس برای افراد مبتلا به التهاب مفاصل مناسب هست. انجام چنین ورزش‌هایی از بیماری‌های قلبی – عروقی یا دیابت و بعضی سرطان ها جلوگیری می‌کند و همچنین باعث کنترل وزن می‌شود که در نهایت برای بیماران التهاب مفاصل مفید است بهتر است ورزش‌های این چنینی را با ریتمی آرام آغاز کنید و مراقب بدن خود باشید. به هر گونه درد در بدن توجه کنید. در صورتی که در مفاصل درد داشتید ورزش را متوقف کنید.

فواید پیلاتس برای التهاب مفصل
پزشکی می‌گوید: ورزش‌هایی مانند پیلاتس و یوگا که فشار زیادی به مفاصل وارد نمی‌کنند برای بیماران التهاب مفاصل مفید هستند.ده  میلیون نفر در انگلیس مبتلا به بیماری التهاب مفاصل هستند انجام حرکات کششی به بیماران التهاب مفاصل کمک می‌کند. بهتر است این افراد از ورزش‌هایی همچون پریدن، دویدن، ورزش‌های برخوردی مانند فوتبال و بسکتبال خودداری کنند ورزش‌هایی مثل پیاده‌روی، شنا، دوچرخه‌سواری و پیلاتس مفید هستند.

منبع: ایسنا/ن

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *