پرداخت های اینترنتی با پی پال

رضا صادق زاده

پی پال (Paypal) یک سرویس جهت خریدهای آنلاین اینترنتی است. در سال های اخیر تقریبا 150 میلیون نفر در سراسر جهان از این سرویس برای انجام پرداخت های ارزی خود از طریق ایمیل استفاده می کنند. این سرویس آنقدر دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالای 95 درصد خریداران eBay از آن استفاده می کنند

پرداخت پی پال ، paypal

آیا سرویس پی پال PayPal امن است؟

در پاسخ باید عرض کنم که PayPal امن ترین بانکهای آنلاین است. هرچند که هیچ سیستمی صد درصد امن نمی باشد اما PayPal تا حد ممکن سعی کرده تا جلوی مسائل کلاهبرداری و خطاها را بگیرد. مطمئنا موسسه دیگری مانند PayPal پیدا نمی کنید.

الآن حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا می باشند و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ eBay و دیگر سایتها ( به علت اینکه به عنوان یک درگاه نیز شناخته می شود) کاربرد فراوانی دارند. این سرویس با بهره گیری از بهترین متخصصین در تمام زمینه های کاری خود می تواند جلوی پرداختهای ناخواسته از حساب پی پال شما را بگیرد.

جالب است بدانید خریدهای تا محدوده 1000 دلار eBay از طریق PayPal بیمه هستند. در شرایط فعلی با توجه به تحریم های اعمال شده ، پی پال از ارائه خدمات به ایرانیان اجتناب می کند ، اما ما با داشتن حساب قانونی پی پال این امکان را برای هموطنان عزیز ایجاد کرده ایم تا بتوانند بدون داشتن هرگونه نگرانی پرداخت های اینترنتی خود را از طریق حساب ما انجام دهند. بعضی از خدمات ما که توسط پی پال صورت میگیرد عبارتند از:

خرید از فروشگاه eBay

شارژ پنل های دامین مانند DirectI , OnlineNic , Name
انجام پرداخت های اینترنتی مثل تمدید سرور ، هاست و …
حواله پول به دوستان/فامیل از طریق پی پال
پرداخت فاکتورهای ثبت مقاله یا ثبت نام آزمون های مختلف

برای پرداخت های ارزی خود با پی پال و یا فروش ارزهای خود به ما با شماره 09906883242 تماس بگیرید

مطالب مرتبط