بازداشت نصب کنندگان پرچم داعش در پل فسای شیراز

رضا صادق زاده

پرچم داعش در پل فسای شیراز

مجرمان نصب پرچم داعش در روی پل شیراز جهت بازجویی پیرامون علت و انگیزه شان از این اقدام در اختیار پلیس امنیت عمومی هستند.

جزئیات نصب کننده پرچم داعش روی پل فسای شیراز

به نقل از رکنا: رئیس پلیس استان فارس از تائید خبر دستگیری متهمان نصب پرچم داعش در محل پل فسا شیراز خبرداد و گفت:در همان ساعات اولیه بامداد روز جمعه ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان متهمان را دستگیر کرد. پرچم داعش

جامعه سردار احمد علی گودرزی رئیس پلیس Police استان فارس با تشریح این موضوع اظهار کرد:بامداد صبح جمعه ساعت 4 صبح تاریخ 19 خرداد ماه این افراد در محل پل Bridge فسای شیراز اقدام به نصب پرچم داعش ISIS کرده بودند که پس از شناسایی از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان شناسایی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی استان فارس افزود:هر دو متهم جهت بازجویی پیرامون علت و انگیزه آنان از این اقدام در اختیار پلیس امنیت عمومی هستند.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال حوادث تروریستی اخیر تهران، متاسفانه برخی افراد مغرض و ناآگاه اقدام به پخش شایعاتی در فضای مجازی مبنی ایجاد ناامنی در اماکن مذهبی را دارند افزود:از آنجا که انتشار اینگونه اخبار توسط هر شخص حقیقی و حقوقی جرم Crime محسوب می شود و با انتشار دهندگان این نوع خبر برخورد قانونی صورت می گیرد. هرگونه شایعه منتشر شده از طریق پلیس فتا رصد شده و منتشر کنندگان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی تعقیب و برخورد قانونی خواهد شد.

وی در توصیه به شهروندان اعلام کرد:از انتشار هرگونه خبر کذب پرهیز داشته باشند زیرا ضروری است برای اطلاع بیشتر اخبار یا حوادث انتظامی و امنیتی را از کانال های اطلاع رسانی رسمی اخبار خود را دریافت و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نداشته باشند.

پرچم داعش، پل فسای شیراز
پرچم داعش، پل فسای شیراز

نصب پرچم گروه داعش در پل فسای شیراز

مطالب مرتبط