X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدگزارش تصویری از آتش سوزی برج بزرگ لندن

گزارش تصویری از آتش سوزی برج بزرگ لندن

تاریخ انتشار پست : 1396/3/27 دسته : حوادث
آتش سوزی برج بزرگ لندن

آتش سوزی مهیب در برج غرب لندن به طور کامل یک برج مسکونی 24 طبقه را که ساکنان آن مسلمان هستند،فرا گرفته است 30 تن زخمی به جای گذاشت.

تعداد کشته شدگان آتش سوزی لندن

تسنیم نیوز: همچنین بیم آن می رود که افرادی هنوز در داخل این برج مشتعل باشند. برخی منابع از بروز تلفاتی در این حادثه خبر داده اند اما هنوز این گزارش ها رسما تایید نشده است.لندن

آتش سوزی در ساختمان 27 طبقه "برج گرن فل" در ساعات اولیه امروز (چهارشنبه) آغاز شد و ماموران آتش نشانی با بیش از 40 دستگاه خودروی اطفاء حریق از پایگاه های مختلف شهر برای کمک به ساکنان و فرونشاندن آتش به محل اعزام شده اند. حریق همچنان ادامه دارد.

به گفته پلیس، این آتش سوزی تا کنون دست کم 30 زخمی داشته که تحت درمان قرار گرفته اند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که ممکن است هنوز کسانی در داخل برج بزرگ لندن باشند اما این گزارش ها رسما تایید نشده است.

آتش سوزی برج بزرگ لندن

بعضی از شاهدان عینی از شنیدن فریاد کمک خواهی از داخل برج خبر داده و گفته اند که افرادی را در برابر پنجره ها دیده اند. یک شاهد عینی از کشته شدن کسانی در طبقات فوقانی ساختمان سخن گفته است.

در حال حاضر، قطعات مشتعل و خاکستر از بدنه برج لندن به اطراف پراکنده می شود. اکثر طبقات ساختمان دستخوش آتش سوزی شده و این نگرانی وجود دارد که ممکن است کل این برج مسکونی به زودی فرو بریزد.

به گزارش بی بی سی، صادق خان، شهردار لندن، این آتش سوزی را "حادثه عمده" اعلام کرده و از تجهیز امکانات شهری برای مقابله با آن خبر داده است.

هنوز هیچ گزارشی در مورد منشاء احتمالی این آتش سوزی در دست نیست.

نحوه رسیدگی به آتش‌سوزی مهیب لندن
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :